Co bude frčet v roce 2018?

Máme rádi klasiku i něco jedinečného, proto připravujeme ukázku trendů 2018 přímo na velethu. Těšit se můžete na speciální trendy salónky PUNKROCK styl a BOHO styl.

 

PUNKROCKOVÉ SVATBA 

Punkrockové nevěsty vymění tradiční romantické šaty za krajku v kombinaci s koženými bundami. Místo lodiček si obují pracovní boty. Jako doplňky zvolí cokoliv s tématikou lebky a nechají vyniknout tetování. Výhodou je, že se s punkrockovým stylem nemusíte moc vymýšlet, je dovoleno v podstatě vše, co je v rozporu s romantikou, princeznovskými svatbami na zámku či sladkými barvami typu růžové.

 

BOHO SVATBA 

Bohemian style, boho styl  v sobě mísí prvky etna, hippies a gypsy stylu. Bohémský styl je úzce spjat s přírodou. Ideálním svatebním prostorem je proto například stodola, zahrada, louky, pole či srub. Dekorace se nese v přírodním duchu. Ideální volbou je množství živých sezonních květin, naaranžovaných v ozdobených skleněných lahvích či v zavařovacích sklenicích. Svatební šaty by měly být  jednoduché a vzdušné. Ideální je spojení krajky a bavlny, popřípadě šifonu. Vlasy by měly působit nedbale, jako by byly rozfoukané větrem.

 Bohémský styl je vhodný pro všechny ženy, které nemají strach odlišit se a ukázat svou osobitost. Boho styl je velmi podmanivý, ženský a přirozený. Dozajista v něm nenajdete tuny líčidel, umělé řasy či několika centimetrové nehty.